مشترک شیراز برنامه شهرداری برپایی نمایشگاه

مشترک: شیراز برنامه شهرداری برپایی نمایشگاه اجرای برنامه های قدر عاشقی ایام ماه مبارک رمضان شیراز سومین حرم اهل بیت

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه محرم

رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه ماه محرم خبر داد و گفت: احتمال کم کردن قیمت از هفته آینده به علت مازاد محصول نسبت به تق

ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه محرم

ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه محرم

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه ماه محرم خبر داد و گفت: احتمال کم کردن قیمت از هفته آینده به علت مازاد محصول نسبت به تقاضا وجود دارد.

علی اصغر ملکی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: طی هفته گذشته قیمت گوشت قرمز تغییری نکرد و بازار این محصول با ثبات نسبی همراه بوده است که با توجه به پررونق نبودن بازار و مازاد محصول نسبت به تقاضا احتمال کم کردن قیمت نیز از هفته آینده وجود دارد.

ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه محرم

وی افزود: هم اکنون قیمت گوشت قرمز گوسفندی وارداتی گرم که از سوی شرکت پشتیبانی امور دام جهت مردم، هیات های مذهبی، تکایا و دسته جات تعیین شده است کیلویی ۳۳ هزار تومان است و قیمت گوشت قرمز گوسفندی داخلی کیلویی ۴۳ تا ۴۴ هزار تومان به صورت شقه کامل است که محصول به وفور وجود دارد و متقاضیان می توانند به آسانی نسبت به تامین نیاز خود اقدام کنند.

رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی ادامه داد: با در نظرگرفتن این که هیات های مذهبی و دسته جات نیازمندی های خود را تامین کرده اند و مردم نیز به همین شکل جهت مهرماه که بازگشایی مدارس و دانشگاه ها است نسبت به تامین نیازشان اقدام کرده اند بازار از رونق چندانی برخوردار نیست و با توجه به مازاد محصول آینده نگری می شود از هفته آینده قیمت گوشت قرمز با کم کردن نسبی مواجه شود.

رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات بازار گوشت قرمز در آستانه ماه محرم خبر داد و گفت: احتمال کم کردن قیمت از هفته آینده به علت مازاد محصول نسبت به تق

ملکی اظهار کرد: شرکت پشتیبانی امور دام نیز آمادگی خود را جهت تامین نیازمندی مردم و هیات های مذهبی در ماه محرم اعلام کرده و متقاضیان می توانند از طریق مراکزی که از سوی این شرکت اعلام شده است هست، نسبت به تهیه محصول پروتئینی مورد نیاز خود که گوشت مرغ منجمد، گوشت قرمز کارتنی یا گوشت قرمز گرم هست، اقدام کنند.

به گفته وی، دام زنده به اندازه کافی در میادین میوه و تره بار و مراکز مشخص شده است وجود دارد و جهت تامین آن نیز مسئله و نگهداری در ماه محرم نیست، بنابراین به نظر نمی رسد در این ماه با زیاد کردن قیمت غیرمنطقی مواجه باشیم.

واژه های کلیدی: بازار | محصول | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog