مشترک شیراز برنامه شهرداری برپایی نمایشگاه

مشترک: شیراز برنامه شهرداری برپایی نمایشگاه اجرای برنامه های قدر عاشقی ایام ماه مبارک رمضان شیراز سومین حرم اهل بیت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در محرومیت پرسپولیس، هم طارمی مقصر بود هم کلوب / استیلی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است “این که می‌گویند فقط به خاطر مهدی طارمی، پرسپولیس محروم شده است اصلا درست نیست آیا که در این داستان کلوب هم مقصر است.”

در محرومیت پرسپولیس، هم طارمی مقصر بود هم کلوب / استیلی

استیلی: در محرومیت پرسپولیس، هم طارمی مقصر بود هم باشگاه

عبارات مهم : دریافت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است “این که می گویند فقط به خاطر مهدی طارمی، پرسپولیس محروم شده است اصلا درست نیست آیا که در این داستان کلوب هم مقصر است.”

حمید استیلی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط پرسپولیس، اظهار کرد: تیم از شرایط خوبی برخوردار است و با توجه به بردهایی که به دست آورده با اختلاف در صدر جدول رده بندی هست. اگر پرسپولیس این روند را همچنان ادامه دهد مطمئنا می تواند با اقتدار قهرمان شود. البته شاید در طول فصل به خاطر مصدومیت یا محرومیت بعضی از بازیکنان گاهی تیم با افت هم مواجه باشد ولی نباید این را فراموش کرد که شاکله مهم تیم خوب است و برانکو هم توانسته نظم خوبی به شیوه بازی تیمش بدهد. درست است که در حال حاضر طارمی از این تیم جدا شده است و شاید در یک بازی منشا یا علیپور نباشند ولی من فکر می کنم بازیکنانی همچون وحید امیری می توانند در خط حمله جهت پرسپولیس بازی کنند.

در محرومیت پرسپولیس، هم طارمی مقصر بود هم کلوب / استیلی

او در ادامه به شیوه جدایی مهدی طارمی اشاره کرد و گفت : خیلی سخت است که بخواهیم راجع به جدایی او اظهار نظری کنیم، به هر حال او هم در شرایط مشکل قرار داشت و جهت پیشرفت فوتبالش این گونه تصمیم گرفته هست. او در زمانی که در پرسپولیس بود ثمرات زیادی جهت این تیم داشت. البته این که می گویند فقط به خاطر مهدی طارمی، پرسپولیس محروم شده است اصلا درست نیست آیا که من اعتقاد دارم در این داستان کلوب هم مقصر است.

استیلی در بخش دیگری از صحبت هایش راجع به رکوردزنی سید حسین حسینی و همین طور رقابتش با علیرضا بیرانوند هم گفت : حسینی دروازه بان بسیار خوبی است و زمانی که در ملوان هم بود زیر نظر من کار می کرد. او بسیار با استعداد است و مزد زحماتش را می گیرد. مطمئنا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم می تواند به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران یاری کند ولی راجع به رکوردها باید این را بگویم که برایم این مساله ارزشی ندارد آیا که من فکر می کنم به رکوردها چیزی نمی دهند ، بلکه فقط هنگامی که تیم نتیجه بگیرد همه تحسین می کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است “این که می‌گویند فقط به خاطر مهدی طارمی، پرسپولیس محروم شده است اصلا درست نیست آیا که در این داستان کلوب هم مقصر است.”

او در آخر صحبت های خود راجع به شکایت هایی که از سوی بعضی از بازیکنان جهت دریافت مطالباتشان به AFC می شود هم گفت : هنگامی که کمیته انضباطی، فدراسیون فوتبال احکام اجرایی کافی را ندارند تا حق بازیکنان را دریافت کنند، آنها هم از راه های دیگر به دنبال دریافت مطالبات خودشان می روند. سال ها است که ما با این مسئله مواجه هستیم و بازیکنان خارجی می آیند و به آسانی پول هایشان را دریافت می کنند ولی بازیکنان و مربیان ایرانی نمی توانند به حقشان برسند هنگامی که حرف می زنند مدیران می خواهند با کدخدامنشی این مساله را حل کنند. به طور مثال می گویند بیا ۳۰ درصد از پولت را بگیر و مابقی را ببخش. این در حالی است که اگر فرد به نهادهای بین المللی شکایت کند نه تنها تا ریال آخر پولش را می گیرد بلکه سود دیرکرد آن را هم دریافت خواهد کرد.

واژه های کلیدی: دریافت | فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog